Zakupy personalne

Wpadnij na kawkę i personalne zakupy z Ewą !

Chcemy być jeszcze bliżej naszych klientek, dlatego wprowadziliśmy usługę personal shopping. To osobiste spotkanie w naszej specjalnie zaaranżowanej przestrzeni, zwieńczone indywidualnie dobranymi zakupami w zgodzie z potrzebami Twojej garderoby.

To, co odróżnia tego typu usługę od zakupów w sklepach to wyjątkowo spędzony czas i indywidualne podejście do klientki. Doświadczenie wzbogaci Twoją wiedzę na temat świadomego stylizowania naszych produktów z Twoimi ubraniami, a także będzie drogowskazem na przyszłe zakupy.

Zachęcamy do skorzystania z porad naszej dyrektor kreatywnej – Ewy Jurczak. Wypełnij poniższy formularz i odwiedź nas. Nie możemy się już doczekać, żeby Cię bliżej poznać!

Jeśli nie wiesz, jak przygotować się do zakupów, napisz maila na adres [email protected] . Ewa z wielką chęcią pomoże Ci dostosować ubrania pod siebie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wczytuję kalendarz...
- Dostępne
 
- Zarezerwowane
 
- Oczekuje

Wybierz Czas:

Imię i Nazwisko*:

Twój email*:

Co byś chciała przymierzyć?:

 Chcę skorzystać z usługi zdalnie Chcę umówić się na spotkanie na Kruczej 50 w WeWork (Warszawa)

  Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych przez Moksha sp. z o. o na potrzebę kontaktu. Zapoznałam/em się i akceptuję regulamin i politykę prywatności sklepu internetowego www.moksha.pl*

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o promocjach i ofertach specjalnych.